Üye Kayıt Üye Giriş

En güçlü 22 araç


En güçlü 22 araç

Hacker’ların başvurduğu bu 22 güçlü aracı kişisel amaçla olduğu sürece siz de kullanabilirsiniz!
Kopya koruma mekanizmalarını kırmanız genellikle yasalara aykırı bir harekettir. Bununla birlikte unuttuğunuz parolanızı tekrar elde etmek için bir hack aracını kullanmanız mümkün.RapidShare‘den film indirmeniz yasalara aykırı olsa da YouTube‘da klip seyretmeniz ve müzik dinlemeniz yasal olarak değerlendiriliyor.

Bu makalemizde kişisel amaçlarla kullandığınız sürece kullanımı yasal olan araçları bir araya getirdik. Hacker’lar tarafından da başvurulan bu güçlü araçları başka kişilerin verilerine ulaşmak, saldırmak veya gözetlemek gibi kötü amaçlarla kullanmadığınız sürece sorun yok.

JS GameBoy Color Game Center

Web uygulaması, önünüze tam bir GameBoy Color Emulator ve bedava oynayabileceğiniz 80 oyunu sunuyor. Tarayıcınız içerisinden oynayabileceğiniz oyunlar arasında Tetris, Super Mario, Wario Land, Donkey Kong, Pokemon ve Pac-Man var.

Denetim ise oldukça basit. GameBoy’daki A ve B tuşlarını klavyedeki X ve Z tuşları temsil ediyor. Shift ve Enter tuşları ise Select ile Start tuşlarının işlevini görüyor.

Web uygulaması: JS GameBoy Color Game Center

inSSIDer

Bu uygulama ile çevrenizdeki tüm kablosuz ağları tarayabilirsiniz. inSSIDer, çevrenizdeki kablosuz ağların sinyal gücünü, güvenlik ayarlarını, MAC adreslerini ve fazlasını listeliyor.
Bu aracı kendi kablosuz ağınızdaki sorunları gidermek üzere yasal olarak kullanabilirsiniz.

İndirin: inSSIDer

Handbrake

Handbrake ile korumasız DVD’leri ve Blu-ray’leri kolaylıkla istediğiniz biçimine dönüştürebilirsiniz.

İndirin: HandbrakeCain & Abel

Cain & Abel’i kendi parolalarınızı kurtarmak veya kendi ağınızdaki güvenlik açıklarını bulmak üzere kullanabilirsiniz.

İndirin: Cain & Abel

Advanced PDF Password Recovery

Bu araç sayesinde parola korumalı PDF’leri brute-force yöntemiyle çözebilirsiniz. Ancak bunu başkalarının belgeleri için yapmanız, yasal anlamda sorunlar çıkarabilir.

İndirin: Advanced PDF Password RecoveryWireshark

Wireshark ile detaylı bir ağ trafiği analizi yapmanız mümkün. Araç, sorun giderme için de vazgeçilmezlerden. Wireshark ile radyo sinyallerini algılamak mümkün olsa da bu, yasalara aykırı.

İndirin: WiresharkAdvanced Office Password Recovery

Bu araç ile parola korumalı Office belgelerini kurtarmanız mümkün. Ancak Advanced PDF Password Recovery’deki kural burada da geçerli: Başkalarına ait belgelerin parolasını kırmak, yasalara aykırı olabilir.

İndirin: Advanced Office Password RecoveryProactive Password Auditor

Proactive Password Auditor, Windows parolasını kırmak üzere 4 yöntem sunuyor. Bir hacker aracı gibi görünse de sistem yöneticilerinin ağdaki güvensiz parolaları bulması için birebir.

İndirin: Proactive Password AuditorAircrack-ng

Aircrack-ng, WEP ve WPA şifreli kablosuz ağların parolasını buluyor. Bunu kendi ağınız için yapabilirsiniz, ancak dış ağlar için yapmanız yasaları çiğnemeniz anlamına gelebilir.

İndirin: Aircrack-ngNmap

Nmap ile ağda bulunan bir bilgisayardaki açık portları bulabilirsiniz. Aracı gözetleme ve saldırı amaçlı kullanmıyorsanız sorun yaşamayacaksınız.

İndirin: NmapAbsinthe

iOS 5.1.1 yüklü iPhone 3G, iPhone 4, iPhone 4S, Apple TV 2, iPad 2 veya iPad 3′ü jailbreak’lemek için bu araca ihtiyacınız var.

İndirin: AbsintheNetwork Stumbler

Network Stumbler, çevrenizdeki kullanılabilir Wi-Fi ağlarını arar ve hotspot’ları bulmanız için ideal bir araçtır. Ancak Network Stumbler, zaman zaman hacker’lar tarafından saldırgan amaçlar için de kullanılıyor.

İndirin: Network StumblerSuper 2012

Kapsamlı bir ses ve video dönüştürücüsü olan Super 2012 ile birçok biçimi dönüştürebilir, çok sayıda yapılandırma ayarını değiştirebilirsiniz.
Ancak aracı kopya korumalı medyaları dönüştürmek için kullanmanız, yasal anlamda sorun teşkil

edebilir.İndirin: Super 2012

Windows Product Key Finder Pro

Windows diskinin kutusunu kaybeden kullanıcılar, bu araç ile kendi Windows’larının ürün anahtarını Windows kayıt defterinden alabilirler. Bunu kendi ev bilgisayarınızda yaptığınız sürece güvendesiniz.

İndirin: Windows Product Key Finder ProDaemon Tools Lite

Daemon Tools Lite ile sanal CD, DVD veya Blu-Ray sürücüleri oluşturabilir, birimlerinizin bire bir kopyalayabilirsiniz.
Ancak araç, SafeDisc, SecuROM ve Starforce gibi kopya koruma yöntemleriyle uğraştığından yasal anlamda soru işaretleri doğurabiliyor.

İndirin: Daemon Tools Lite

Game Key Revealer

Bu araç ile birçok oyunun anahtar kodunu bulabilirsiniz. Ancak bu işi sadece yasal amaçlarla yapmalısınız.

İndirin: Game Key RevealerOphcrack Live-CD

Ophcrack ile Windows parolalarını ücretsiz olarak kırabilirsiniz. Grafiksel arayüzü sayesinde yeni başlayanlar bile aracı kullanabiliyor.

İndirin: Ophcrack Live-CDSoftKey Revealer

SoftKey Revealer, yüklü programlarınızın seri numaralarını buluyor ve gösteriyor. Ücretsiz araç, 750 yazılımı destekliyor.

İndirin: SoftKey RevealerMessenPass

Araç, bilgisayarınızdaki anında mesajlaşma yazılımlarını algılayarak otomatik olarak parolalarını çözüyor. Ancak bu yazılımı sadece kendi hesaplarınız için kullanabileceğinizi unutmayın.

İndirin: MessenPassAdvanced Archive Password Recovery

ZIP, RAR, ARJ ve ACE arşivlerinizin parolasını unuttuğunuzda, bu araç ile brute-force veya dictionary-attack yöntemlerini kullanarak onu kurtarabilirsiniz. Tabi ki şifreniz kısa ise; aksi halde şifrenizin bulunması çok uzun sürebilir.

İndirin: Advanced Archive Password RecoveryMagical Jelly Bean Keyfinder

Magical Jelly Bean Keyfinder ile Windows yüklemenizin lisans anahtarını bulabilirsiniz.

İndirin: Magical Jelly Bean KeyfinderOffline NT Password & Registry Editor

Windows parolanızı unuttuğunuzda bilgisayarınızı bu diskten başlatın ve parolanızı rahatlıkla bulun.
Ancak aracı kendinize ait olmayan bilgisayarlarda kullanmanın yasaları çiğnemek anlamına gelebileceğini unutmayın.

İndirin: Offline NT Password & Registry Editor

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER