Üye Kayıt Üye Giriş

Pandora 150 Milyon'u Gördü


Pandora 150 Milyon'u Gördü


Bu yıl kullanıcı sayısını büyük bir hızla arttırmayı başaran online radyo servisi Pandora, 150 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşarak önemli bir başarıya imza attı.


Kullanıcılarının birbirlerinin müziğini paylaşmasına izin veren ve son dönemin en popüler online servisleri arasında yer alan Pandora, önemli başarılara imza atıyor.

Pandora, 150 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olduğunu açıklayarak son derece hızlı bir büyümeye imza atmış oldu. 2012 finansal yılının başından itibaren kullanıcı sayısı %50 artmış olan Pandora, Spotify ve Rdio ile de sıkı bir rekabet halinde.Geçtiğimiz ay içerisinde 52 milyon aktif kullanıcısı 1.06 milyar saatlik müzik stream eden Pandora, geçtiğimiz yıla göre %87'lik önemli bir artış sağlamayı da başardı. Umarız Pandora yasal sorunları aşarak ABD dışındaki kullanıcılara da hizmet vermeye başlayabilir.

Pandora'nın CEO'su Joe Kennedy, bu başarıda mobil cihazların da önemli bir rol oynadığını vurguluyor. Pandora üzerinden müzik dinleyenlerin %70'inin mobil cihaz üzerinden sisteme eriştiğini açıklayan Kennedy, yeni üyelerin de 3'te 2'sinin mobil cihaz üzerinden siteyi ziyaret ettiğini söylüyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER