Üye Kayıt Üye Giriş

Photoshop İle Şaheser Yarattı


Photoshop İle Şaheser Yarattı


Adobe'un görüntü işleme yazılımı Photoshop'u ileri düzeyde kullanmasıyla bilinen Alexander Koshelkov'un ortaya çıkardığı bu son eser görenleri adeta hayrete düşürüyor.


Fotoğraf, resim düzenleme ve çizim uygulamaları arasında rakiplerine nazaran daha profesyonel bir çözüm sunan Adobe Photoshop dünya çapında birçok kişi tarafından kullanılıyor. Detaylı fonksiyonları sebebiyle biraz daha üst düzey kullanıcılara hitap eden yazılım -özellikle reklam konusunda- büyük markaların da vazgeçilmezlerinden.

Farkı amaçlara yönelik birçok alanda hizmet veren servis, kimi zaman tek bir tıkla dahi istenilen sonucu vermesinden ötürü de tercih edilen yazılım oluyor. Fakat konu hakkında profesyonel sayılan Alexander Koshelkov'un ortaya çıkardığı sonuç görenleri hayli şaşırtıyor.


 

 


Zira bir nevi internet çöplüğünden edindiği fotoğrafları kullanan Koshelkov, bunları uygun yöntem ve araçlar ile birleştirerek ortaya tam anlamıyla bir şaheser çıkarıyor. Renk tonları arasındaki geçişler ve kurgunun çok iyi ayarlandığı çalışmaya şapka çıkartmamak elde değil.

Adobe Photoshop CS 6 yazılımıyla tam 4 saat 17 dakika çalışan Alexander Koshelkov toplamda 244 katman (layer) kullanmış. Hayal gücünü kullanarak farklı görüntülerden yukarıdaki kareyi elde eden Photoshop dahisi kısa sürede yoğun ilgi toplamayı başardı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER