Üye Kayıt Üye Giriş

FXGuru ile Holywood Android'e Geldi


FXGuru ile Holywood Android'e Geldi


Androidli mobil cihazınızda Holywood filmlerini aratmayan efektler oluşturmak isteyenlerin derdine çare bulundu. FXGuru isimli uygulama kullanıcılara muhteşem efektler yapma imkanı sunuyor.


Bir dönem iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılan MovieFX isimli uygulama yardımı ile gerçek görüntüler üzerine efektler verilebiliyordu. Bu efektler ile oluşturulan videolar kullanıcılar arasında eğlence kaynağı da olmuştu. Ancak bu uygulamanın Android sürümü yayınlanmamıştı.
 


Kısa bir süre önce Google Play uygulama mağazasında yayınlanan FXGuru isimli uygulama kullanıcılara mobil cihazlarıyla Holywood filmlerine benzer videolar oluşturma imkanı veriyor.

Bu efektler arasında Ufo istilası, roketar saldırısı ve uydu kazası gibi seçenekler bulunuyor. Seçenekler arasında sadece uydu kazası aktif olarak kullanılabiliyor. Diğerleri için ücrteli ir paketi satın almak gerekiyor.

Uygulamanın kullanımı çok kolay: Efekti seçtikten sonra kamera ile belli uzunluklukta bir video çekiliyor. Bu videoda efektin ne zaman devreye gireceği kullanıcı tarafından belirleniyor. Ardından birkaç saniyelik bir süreçten sonra video hazır hale geliyor.

Videoyu sosyal ağlarda ya da e-posta üzerinden paylaşmak mümkün. İlginç videolar hazırlayabileceğiniz FXGuru uygulaması ile bir video da kayıt ettik. İşte bu özel video:

Uygulamayı Android işletim sistemli cihazınıza indirmek için buraya tıklayın. FXGuru'nun kısa bir süre sonra iOS uygulamasının da piyasaya sürüleceğini hatırlatmak isteriz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER