Üye Kayıt Üye Giriş

Android Yüklü Samsung Star Geliyor!


Android Yüklü Samsung Star Geliyor!


Samsung'un geçmişteki giriş seviyesi modellerinden Star, Android işletim sistemiyle yenileniyor. Galaxy Star olarak tanıtılması beklenen telefonun, muhtemel özellikleri haberimizde.


Samsung'un uygun fiyatlı telefonlarından biri olan Star, Android işletim sistemiyle beraber yeniden hayatımıza girecek. Android işletim sistemini kullanan modellere Galaxy diyen Samsung, Star'ı da Galaxy Star olarak isimlendirecek.

Java tabanlı işletim sistemiyle özellikli telefon olarak bilinen Star, artık karşımıza akıllı bir telefon olarak çıkacak. Galaxy Y ile benzer özelliklere sahip olacak olan Galaxy Star, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor.
 

 

 


240 x 320 piksel çözünürlüğünde ve 3 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak olan Galaxy Star, 4 GB dahili hafıza, microSD desteği, 2 Megapiksel kamera, WiFi, Bluetooth ve GPS gibi özelliklere sahip olacak.

Samsung'un Barcelona'da düzenlenecek olan MWC 2013 etkinliğinde tanıtması beklenen yeni giriş seviyesi telefon, Nisan'ın ortalarında satışa sunulabilir.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER