Üye Kayıt Üye Giriş

9GAG Mobil Platformlarda


9GAG Mobil Platformlarda


İnternetin en popüler komedi/güldürü sitelerinden olan ve birçok fenomenin çıkış noktası kabul edilen 9GAG'ın resmi iPhone uygulamasını denediniz mi? Detaylar ve indirme adresi burada.


Sanal dünyada birçok kategoride hizmet veren milyonlarca web sitesi mevcut. Yazılımdan donanıma, sosyal ağlardan içerik servislerine kadar oldukça farklı alanda kullanıcıların yardımına koşan adreslerin en popüler üyelerinden birisi de eğlence.

Öncülüğünü YouTube gibi video izleme platformlarının yaptığı sektörün iki numarasında komedi/güldürü siteleriyer alıyor. Ülkemizde Bobiler gibi örneklerinin mevcut olduğu oluşumların dünyadaki lider isimlerinin başında 9GAGgeliyor.
 


Başta gündeme dair popüler konular ve internet fenomenleri üzerinden kullanıcıların espri anlayışlarını sergiledikleri sitede bazı paylaşımlar adeta kalıplaşmış durumda. Günlük tekil ziyaretçi sayısı milyonlarla ifade edilen servisin içeriklerini tamamen üyeleri oluştururken, hazırlanan çalışma sadece birkaç dakika içerisinde yoğun ilgi toplayabiliyor.

Kısa süre önce yapılan açıklamaya göre birkaç senedir yayında olan 9GAG.com'un resmi iPhone ve iPod uygulamasının güncellendiği duyuruldu. Böylelikle her daim üyelerine destek vermek isteyen yetkililer mobil platformların gözde ismi iOS kullanıcılarına merhaba dedi.

Uygulama arayüzünde imajlar arasındaki geçiş sağa ya da sola kaydırma hareketi ile sağlanıyor. Sol taraftaki buton ile yorumları görebilirken sağ tuş ile ilgili içeriği atlayabiliyorsunuz. Orta bölümden ise görseli oylayabilmeniz mümkün. Genel yapı itibariyle sade ve dinamik yapı benimsenirken tek amacın eğlence olduğu özellikle vurgulanıyor

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER