Üye Kayıt Üye Giriş

ICT SUMMIT EURASIA Bilişim Zirvesi Başlıyor


ICT SUMMIT EURASIA Bilişim Zirvesi Başlıyor
 

Avrasya’nın en büyük bilişim etkinliği olan ICT Summit Eurasia–Bilişim Zirvesi’12, 11-13 Eylül 2012 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde bu yıl ilk kez teknoloji meraklılarını ağırlayacak.

İnterpromedya tarafından bu yıl 12. kez düzenlenen “ICT Summit Eurasia–Bilişim Zirvesi’12”, 11-13 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Vodafone'un üst üste ikinci kez ana sponsor olarak yer aldığı Zirve’nin bu yılki teması “Sonraki Adım” olarak belirlendi. Türkiye’nin yanı sıra, Orta Doğu, Türk Cumhuriyetleri, Kafkasya ve Balkanlar’da toplam 30 ülkeden binlerce profesyonelin katılacağı Zirve, bu yıl ilk kez teknoloji meraklılarını da ağırlayacak.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın desteğiyle gerçekleşecek Zirve, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ile ulusal ve uluslararası boyutta bugüne kadar olan en yüksek sayıda kurum, iş ortağı ve sivil toplum örgütünün desteğini aldı.

Bugün eriştiği bölgesel vizyon ile sınırları aşan, geniş bir bilgi birikimi ve uzmanlığı biraraya getiren Zirve, artık Avrasya’nın bilişim odağı haline gelen bir platform sunuyor.

Her yıl bu çatı altında Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşmesi için gerekli yol haritalarının çizilmesine yönelik önemli vizyonlar paylaşılıyor; tüm bölgede bilişim sektörünün gelişmesi ve daha fazla katma değer yaratması için odaklanması gereken alanlar tartışılıyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER