Üye Kayıt Üye Giriş

3 Dakikada Apple'ın Evrimi


3 Dakikada Apple'ın Evrimi


Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden Apple için hazırlanan bu video, firmanın bugün kadar ürettiği cihazları ve yaşanan evrimi gözler önüne seriyor. İşte 3 dakikada Apple!

Yıllar boyu her adımda gelişerek seyrine devam eden teknoloji sektörü birçok önemli dönüm noktalası yaşadı. Gerek altyapı gerek yazılım anlamında üstün kullanıcı deneyimi sunmaya başlayan cihazların halihazırda birçok üretici ismi mevcut.

Bunlardan birisi de Apple. 1976 yılında Steve Jobs ve Steve Wozniak tarafından kurulan şirket, dönemin şartlarına nazaran sektöre getirdiği yeniliklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Masaüstü bilgisayarlardan laptop'lara, müzik çalarlardan akıllı telefonlara kadar geniş yelpazede hizmet veren teknoloji devi kategorisinin lider markalarının başında geliyor.

Kısa süre önce çıkardığı iPhone 5 ile gündemden düşmek bilmeyen Apple, diğer taraftan kendi harita uygulamasını hayata soktu. Fakat genel anlamda oldukça fazla hata ve yanlış görüntüleme sorunlarından ötürü ağır eleştirilere maruz kalan yazılım, CEO Tim Cook'un durum hakkında özür dilemesiyle adeta hayal kırıklığı olduğunu kanıtladı.

Ayrıca en büyük düşmanı Galaxy S3 ile yaşanan rekabetten kritik yaralar alan iPhone, ekranın uzaması haricinde gerçek anlamda yenilik sunmamasından ötürü tam anlamıyla memnuniyeti sağlayamadı.

Pazarın bu derece önemli oyuncularından olan Apple için kısa süre önce hazırlanan bu video ise firmanın evrimini gözler önüne seriyor. Basında yer alan neredeyse tüm tanıtım reklam filmi ve afişlerin yer aldığı görüntüleri tek noktada toplayan kullanıcı, 3 dakika içerisinde yaşanan değişimi gözler önüne seriyor.

Lafı fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakıyoruz:

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER