Üye Kayıt Üye Giriş

Samsung, YouTube'da 3 Milyon İzlendi


Samsung, YouTube'da 3 Milyon İzlendi


Samsung Türkiye'nin YouTube sayfası, son üç ayda izleyici sayısını yüzde 50 arttırmayı başardı ve YouTube sayfası şimdi 3 milyon izlenme sayısını aştı.


3 Ocak 2011’de yayın hayatına başlayan Samsung Türkiye'nin resmi Youtube sayfası, izlenme rakamlarını ilerletmeye devam ediyor. Artan ve gelişen ürün gamıyla beraber kullanıcıların ilgisini çeken Samsung, böylece daha çok kullanıcıya hitap ediyor. Bu da izleyici kitlesini arttırıyor.

3 milyondan fazla izlenme sayısı ve 1000'i aşkın takipçisi ile Türkiye’nin en çok izlenen kurumsal kanalı olan Samsung Türkiye Youtube sayfası, socialbakers.com verilerine göre toplamda 530 video içeriği ile, kurumsal hesaplar içerisindeki iddialı hesap olarak görülüyor.
 


Elde ettiği izlenme sayısının yüzde 45’ini Youtube dışı kanallardan elde eden Samsung Türkiye, kullanıcılarının daha iyi bir video deneyimi yaşaması için, mevcut videolara tüm sosyal medya kanalları üzerinden ulaşma imkanı da sağlıyor.

Son zamanlarda Samsung ürünlerine yönelik ilginin arttığı satış rakamlarından olduğu kadar, internetteki okunma ve izlenme oranlarına da yansıyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER