Üye Kayıt Üye Giriş

Altın Örümcek Heyecanı Başladı


Altın Örümcek Heyecanı Başladı


İnternet Oscarları olarak nitelendirilen Altın Örümcek ödüllerinin 11.si için başvurular başladı. Ödüller yapılacak olan oylamanın ardından sahiplerini bulacak.


DorukNet tarafından bu yıl 11.si düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 14 Kasım Çarşamba günü başladı. İnternet Oscarları olarak tanımlanan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde toplam 38 kategoride 2012 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek.

11. Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 14 Kasım – 14 Aralık 2012 tarihleri arasında web sitesinden gerçekleştirebilecek.

Yeni kategori "En İyi Mobil Web Sitesi"

Altın Örümcek ödülüne sahip olmak isteyenler bir web sitesi ile 38 kategori içerisinden, en fazla üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. 11. Altın Örümcek Web Ödülleri kategorileri arasında En İyi Mobil Web Sitesi ve Otel bu yıl ilk kez yerlerini alırken, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri yeniden kategoriler arasına girdi.

Altın Örümcek’te zaman işlemeye başladı

14 Kasım Çarşamba günü adaylık başvurusu ile başlayan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde süreç Haziran ayında 38 kategoride en iyi web sitelerine ödüllerin verilmesi ile son bulacak.

Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Organizasyonda bu yıl da Halk Oylaması ile internet kullanıcılarının da katılımının teşvik edildiği, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yer alıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 13 - 29 Mart 2013 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

11. Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyon Takvimi

Adaylık Başvuruları: 14 Kasım 2012 14 Aralık 2012

Jüri Değerlendirmeleri: 7 Ocak 2013 29 Mart 2013

Halk Oylaması:13 Mart 2013 29 Mart 2013

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER