Üye Kayıt Üye Giriş

Twitter'a Instagram Efektleri Geldi


Twitter'a Instagram Efektleri Geldi


Instagram'ın Twitter ile bağlarını koparmasının ardından Twitter, kendi uygulamasına "Twitter Photos" adı ile fotoğraf efekt ve filtrelerini ekledi.


Buradaki yazımızda belirttiğimiz gibi geçtiğimiz pazar günü Instagram, Twitter ile olan bağlılığına son verip Instagram'da hazırlanan fotoğrafların Tweetlerde fotoğraf olarak görünmesini engellemiş sadece bağlantı olarak yer almasına sebep olmuştu.

Hatta bu uygulamanın ardından Instagram'ın mobil uygulaması da güncellendi ve Willow adında yeni bir filtre ile beraber uygulamanın kamerası baştan aşağıya yenilendi. Bu güncellemenin ardından Twitter'ın hamlesi ne zaman gelir diye beklerken, Twitter'ın resmi blogundan yeni Twitter mobil uygulamasının uygulama mağazalarında yer aldığı duyuruldu.
 


Beklenildiği gibi Twitter bu yeni güncelleme ile kullanıcılarına fotoğrafları için kullanabilecekleri 8 yeni filtre ve fotoğrafı kırpma, otomatik düzeltme gibi özellikler sundu ve bu uygulamanın tanıtımı için bir video yayınladı.

Güncellemeyi telefonunuza yüklemek için uygulama mağazasına girmeniz yeterli.

Şimdilik sadece Android işletim sistemi için güncellenen Twitter'ın gün içinde iOS işletim sistemi için de benzer bir düzenleme yapması bekleniyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER