Üye Kayıt Üye Giriş

Yelp Artık Türkçe!


Yelp Artık Türkçe!


Tüketicileri yerel işletmelerle buluşturan Yelp, bugün Türkiye’de hizmete girdiğini ilan etti. Artık tüketiciler fikirlerini yerel işletmelerle Yelp aracılığıyla paylaşabilecek.

Bugün itibari ile Türkiye'de kullanımına başlayan Yelp Aylık ortalama 84 milyon farklı ziyaretçisi ile butiklerden tamircilere, restorantlardan dişçilere her türlü işletmeler hakkında yerel bir rehberden alırmış gibi ilk ağızdan bilgi ve yorum alabilmenizi sağlayan sisteme sahip.
 


Türkiye'nin Avrupa ve Asya kıtalarını birleştirdiği için farklı kültürleri bir arya getirdiği bir yer olduğunu belirten Yeni Pazarlar İkinci Başkanı Miriam Warren Türkiye'deki kullanıcıların da diğer ülkelerdeki kullanıcıları gibi ülkenin neresinde olursa olsun en iyiyi bulmakta Yelp'i yerel rehber haline getieceklerini düşündüğünü belirtti.

Yelp ilk etapta İstanbul'da yoğunlaşacak ama Yelp'in Türkçe websitesi tüm özellikleri ile Türkiye genelinde kullanıma açık olacak ve 12 farklı dilde bilgiler sunacak.

Yelp'i websitesinden ya da iPhone ve Android uygulamsı ile kullanabilirisiniz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER