Üye Kayıt Üye Giriş

Newsweek'ten Son Baskı!


Newsweek'ten Son Baskı!


31 Aralık'ta son baskısını yaparak sadece çevrimiçi yayın yapacak olan Newsweek'in kapağı belli oldu. İşte Newsweek'in son fiziksel baskılı kapağı!


Fiziksel basılı yayınlar gün geçtikçe daha da azalıyor. Yaklaşık 80 yıllık bir çınar olan Newsweek artık fiziki basılı yayınını durduruyor. 31 Aralık'ta çıkacak olan son baskılı dergisinin de kapağı şimdiden belli oldu.

Derginin son kapağının baskı resmi Twitter'da #LastPrintIssue etiketiyle beraber yayınlandı. Resimde ise 1994 yılında boşaltılan New York'taki NewsWeek binası görülüyor.
 


Newsweek artık derginin tüm içeriğini sadece internet üzerinden Newsweek Global adıyla dağıtılacak. İnternetin yanı sıra tabletler gibi dergi içeriklerini görüntüleyebildiğimiz cihazlarda da yoluna devam edecek firmadan sonra pek çok firmanın fiziki basılı dergilerden vazgeçeceği düşünülüyor. Artık internet üzerinden yayınlar çok daha makul bir hale gelmiş durumda.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER