Üye Kayıt Üye Giriş

Haftanın Blog Siteleri


Haftanın Blog Siteleri


Türkiye'nin takip edilmesi gereken blog sitelerini her hafta tanıtıyoruz. Blog yazarıysanız durmayın, sitenizi bize gönderin, sizin blogunuz da burada haftanın bloglarında yer alsın.


Türkiye'nin en iyi ve en takip edilesi blog sitelerini her hafta sizlere tanıtmaya başlıyoruz. Her yazıda beş blog sitesini takip etmenizi önereceğiz.

Eğer siz de bir blog sahibiyseniz ve blogunuzu burada görmek istiyorsanız, muratsaglam@shiftdelete.net adresine mail atarak blogunuzun adresini ve kendinizi anlatan 500 karakterlik bir yazıyı bize gönderebilirsiniz.

Not: Yoğun talep nedeniyle gönderdiğiniz blog sitelerinin yayımlanması bir süre gecikiyor. Gönderdiğiniz hiçbir blog sitesi bir kenara atılmıyor.

Bu dosya konusunda tanıtılan siteler tamamen sizlerin gönderdiği bloglardan oluşmakta, yazarın seçimlerini içermemektedir.

Nereden Alalım?


Siteye girdiğinizde karşınıza "Ucuz alışveriş rehberiniz" gibi bir ibare çıktığından aslında sitenin işlevini de direkt olarak anlıyorsunuz.

Kendisini bir alışveriş ve hediye tutkunu olarka tanımlayan Ahmet Bayhan Avcı'nın bu sevdasını "alışverişte ucuzluk" mottosu ile birleştirmesinden ortaya çıkan bir internet sitesi Nereden Alalım?. Eğer alışveriş yapmayı seviyorsanız mutlaka bu blogu sık kullanılanlarınıza ekleyin ve ucuz alışverişin keyfini çıkarın.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER