Üye Kayıt Üye Giriş

DorukNet İle Havalimanında İnternet


DorukNet İle Havalimanında İnternet


DorukNet ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı arasında gerçekleşen iş birlikteliği ile havalimanı genelindeki tüm Kablosuz İnternet Erişim hizmeti sunulmaya başlandı.


DorukNet, kurumlara yönelik katma değerli internet ve internet tabanlı özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyor. DorukNet, WiSpotter Kablosuz İnternet Erişim hizmeti ile birçok restaurant, cafe, otel gibi muhtelif mekanlarda hızlı ve kesintisiz internet erişim hizmetini sunmakta.
 


DorukNet ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı arasında gerçekleşen iş birlikteliği ile havalimanı genelindeki tüm Kablosuz İnternet Erişim hizmeti, DorukNet tarafından sunulmaya başlandı.

WiSpotter Kablosuz İnternet Erişim hizmeti ile Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda internete bağlanmak artık daha kolay. Sabiha Gökçen Havalimanı yolcuları, havalimanında bulunan DorukNet internet satış moktalarından ya da dizüstü tablet, bilgisayar veya cep telefonu ile internet paketi satın alabilir ve hızlı bir şekilde internet kullanıma geçebilirler.
 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER