Üye Kayıt Üye Giriş

4 Şubat'a Kadar Evotab X8-HD Sahip Olabilirsiniz!


4 Şubat'a Kadar Evotab X8-HD Sahip Olabilirsiniz!


4 Şubat'a kadar devam edecek olan Evotab X8-HD hediyeli yarışmanın sonucunda, bir tablet sahibi olabilirsiniz!


Geçtiğimiz günlerde incelediğimiz Evotab X8-HD modelinin hediye edildiği yarışmaya katılarak, siz de bir tablet sahibi olabilirsiniz.

Evotab Türkiye'nin Facebook sayfasında düzenlenecek olan yarışmaya; soruyu doğru yanıtlayan 888. kişiye, 8 inçlik tablet hediye edilecek. 4 Şubat'ta sonuçlanacak yarışmadan sonra, sizin de bir Evotab X8-HD'niz olabilir.


Yarışmanın Koşulları:

Evotab Türkiye Facebook sayfasında yer alacak Evotab tablet yarışması 24 Ocak 2013, Saat 10:00’da başlayıp, 4 Şubat 2013 Saat 10:00’da sona erecektir. Yarışmanın sonucu 5 Şubat 2013 Saat 12:00’de Evotab Türkiye Facebook sayfasından duyurulacaktır.


Sorduğumuz soruyu doğru yanıtlayan 888. kişi yarışmayı kazanmış sayılacaktır.


Yarışmaya katılmak için ön koşul, Evotab Türkiye Facebook sayfasını beğenerek takipçi olmaktır. Soruyu doğru yanıtlayan 888. yarışmacı Evotab Türkiye Facebook takipçisi değilse ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.


Yarışmaya katılmak için, belirtilen gün ve saatler içerisinde Evotab Türkiye Facebook sayfasındaki soruya facebook@evotronics.com.tr e-posta adresi üzerinden doğru yanıt verilmesi; ad, soyad, cep telefon numarası ve hediyeyi teslim almak istenen adresin e-posta içinde belirtilmesi gerekmektedir.


Sorunun cevabını Facebook duvarına yazan yarışmacılar, yarışmaya katılım hakkını kaybeder.


Yarışmaya Evotronics Bilişim Hizmetleri çalışanları, yakınları, ve satış kanal ortakları katılamaz.


Yarışmaya sadece Türkiye içerisinde ikamet eden Evotab Türkiye Facebook takipçileri katılabilir.


Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.


Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde e-posta sunucusu ya da e-posta sağlayıcıları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Evotab sorumlu değildir. Sonuçların belirlenmesinde e-posta servis sağlayıcısının mailleri alış sırası kullanılacaktır. Bu yarışmanın sonuçları belirtilen tarih ve günü açıklanacaktır.


Aynı kişinin birden fazla yanıt göndermesi durumunda, kişinin ilk gönderdiği cevap geçerli sayılacak ve ilk gönderdiği cevabın sıralaması esas alınacaktır.
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER