Üye Kayıt Üye Giriş

BitTorent, Dropbox'a Karşı Hamle Yapacak


BitTorent, Dropbox'a Karşı Hamle Yapacak


BitTorent'in yeni planları bulut sistemlerine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Şirket, Dropbox gibi dosya senkronizasyonu yapabilecek yeni uygulamaları Sync'i tüm dünyaya tanıttı.


BitTorent'i hayatında bir kez bile Torrent dosyaları ile ilgilenenlerin dahi iyi bildiği bir firma olarak tanımlayabiliriz. Uzun zamandır P2P dosya paylaşımına izin veren şirket şimdi de kendi Dropbox benzeri uygulamasını tanıttı: Sync.
 


Sync ile birlikte kullanıcılar P2P sistemleri sayesinde dosyalarını bulut sistemlerde arşivleyebilecekler. Dosya transferini 256 bit AES şifreleme ile gerçekleştirmeyi planlayan yazılım, herhangi bir bulut önbelleklemesi kullanmayacak.

Yazılımı Windows işletim sistemleri dışında Mac OS X ve Linux için de hazırladıklarını belirten şirket, NAS sunucuları için de ayrı bir sürümün kodlanma aşamasında olduğunu açıkladı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER