Üye Kayıt Üye Giriş

Tivibu Ev için İnternet Gerekmeyecek


Tivibu Ev için İnternet Gerekmeyecek


Genişbant internet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı ile sunulan yeni nesil TV platformu Tivibu aboneliği için internet aboneliğini zorunlu tutmayacak. İşte yeni reklam filmi.


Yerli ve yabancı kanallarla beraber filmleri de istediğiniz an seyredebileceğiniz, canlı yayını durdurup geri alabileceğiniz, dizileri kaydetmeye gerek kalmadan ulaşabileceğiniz, sosyal TV özelliklerini de bulunduran Tivibu'ya abone olmak için bir kolaylık daha yapıldı.


TTNET ürünü olan Tivibu'ya abone olmak için internete abone olmak zorunda değilsiniz. Firmanın bu yeniliği için hazırladığı reklam filmini paylaşıyoruz.

Digiturk ve D-Smart'a gerçek anlamda rakip oldu!

İnternet aboneliği gerektirmeden yeni nesil TV sistemini kullanıcılara sunarak tüketicilerin karşısına çıkacak olan Tivibu, Digiturk ve D-Smart gibi benzer hizmetleri uydu üzerinden uzun süredir veren firmalara da tam anlamıyla rakip oldu.

İnternet gerektirmeden kullanılacak Tivibu EV hizmetinin ücreti konusunda bir değişiklik olup olmayacağı ise henüz belli değil.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER