Üye Kayıt Üye Giriş

Amazon'da Sanal Para Dönemi


Amazon'da Sanal Para Dönemi


Amazon.com, alışverişlerde kullanılacak sanal para servisini duyurdu. Mayıs ayından itibaren kullanılacak sanal paralarla uygulama geliştiricilere ödeme yapılabilecek.


Kindle adını verdiği tablet bilgisayar ile büyük başarılara imza atan ve ürün adedini renkli ekranlı Android işletim sistemli versiyonlarla zenginleştiren Amazon, şimdi de uygulama alanı el atıyor.
 


Müşterilerinin uygulama satın alma, uygulama içinden özellik satın alma ve benzeri ihtiyaçlarını dikkate alan şirket, sanal para (Amazon Coin) adını verdiği yeni bir ödeme şeklini tanıttı.

Müşterilerine kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunacak olan sanal paralar kullanıcı hesabı üzerinden satın alınabilecek. Amazon'un Appstore adını verdiği uygulama mağazasında geliştiriciler sattıkları her uygulama için ücretin yüzde 70'ini alıyorlar. Geri kalan yüzde 30 ise Amazon.com'a kalıyor. Paraların değeri ile ilgili net bir bilgi verilmedi. Öte yandan Facebook'un da benzer bir sanal para hizmeti bulunuyordu.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER