Üye Kayıt Üye Giriş

Samsung Reklam İşine Giriyor


Samsung Reklam İşine Giriyor


Güney Koreli elektronik eşya üreticisi Samsung'un kaybettiği patent davası, şirket politikalarını etkilememiş gibi görünüyor. Firma şimdi de elektronik reklam panoları üretmeye başlıyor.


Şehirde gezerken gözünüze çarpan dev elektronik reklam tabelalarını kimin ürettiğine hiç dikkat ediyor musunuz? Muhtemelen hiç kimse bu detaya dikkat etmese de, Samsung'un bu pazarda gözü olduğunu söyleyebiliriz.
 


Çünkü firmadan yapılan açıklamaya göre, 5.5 cm kalınlığında lcd paneller üretilerek Video Wall ve reklam panolarının yapımında kullanılacak. Yani artık reklam panolarımızı da Samsung üretmeye başlayacak diyebiliriz.

Bu LCD paneller yalnızca reklam panoları ve Video Wall oluşturmak amacıyla kullanılmıyor. Son dönemlerde adını sıkça duymaya başladığımız 3D heykeltraşlıkta da oldukça rağbet görüyor.

Samsung bunun haricinde CES 2012'de gösterilen transparan LCD panelleri de üretmeye başladığını bildirdi. Bu panel ilk olarak Samsung tarafından hazırlanan bir çantayla tümleşik olarak tanıtılmıştı. Hatırlayamadıysanız, aşağıdaki görsel hafızanızı tazelemeye yardımcı olacaktır.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

 

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER