Üye Kayıt Üye Giriş

ASUS Windows 8'li Vivo Tabletler


ASUS Windows 8'li Vivo Tabletler


Almanya'da düzenlenen IFA öncesinde ASUS yeni nesil Windows 8 ve Windows 8 RT işletim sistemi kullanan Vivo tabletleri duyurdu. Ayrılabilir klavye sistemine sahip ürünlerin detayları haberimizde.


Her yıl düzenlenen ve bu yıl kapılarını 31 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında açacak olan IFA Fuarı öncesinde yeni nesil tabletlerini duyuran ASUS, Vivo ailesini tanıttı. Vivo Tab ve Vivo Tab RT olarak tanıtılan yeni ürünler ayrılabilir klavye sistemine sahip.
 


Firmanın daha önce satışta olan modellerine benzeyen tabletlerden Vivo Tab, 11.6 inç IPS ekran, 1366x768 piksel çözünürlük, Intel Atom işlemci, 2 GB RAM ve 64 GB SSD disk gibi özelliklere sahip. Arka yüzünde LED flaşlı 8 Megapiksel kamerası bulunan ürünün ön yüzüne ise 2 Megapiksel çözünürlüğünde ikinci kamera yerleştirilmiş. Üründe ek olarak NFC teknolojisi de bulunuyor.

Teknik olarak hemen hemen aynı özelliklere sahip olan Vivo Tab RT ise işlemci olarak Tegra 3 kullanıyor. 2 GB RAM'i bulunan cihazda depolama yöntemi olarak SSD tercih edilirken kapasite ise 32 GB. TAB RT'nin kamera ve NFC özellikleri diğer modelle aynı.

Ürünlerle birlikte tanıtımı yapılan klavye ise bütünleşik pil, USB portları ve touchpad gibi özelliklere sahip. Yeni tabletlerin ve klavyenin fiyatı ve satış tarihi gibi bilgiler ise henüz açıklanmadı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER