Üye Kayıt Üye Giriş

Panasonic'ten 8K Çözünürlüklü Plazma TV


Panasonic'ten 8K Çözünürlüklü Plazma TV


Dünyaca ünlü elektronik eşya üreticisi Panasonic, 8K çözünürlüğe sahip plazma panellerini IFA 2012'de tanıttı. Televizyonun boyutları ise akıllara durgunluk verecek cinsten.

Bugün sizlere Sony'nin 4K çözünürlüklü 84 inç'lik bir LCD TV'sinden bahsetmiştik hatırlarsanız. Şimdi o haberi unutun ve Panasonic'in yeni göz bebeği ile tanışın.
 


Bugün başlayan IFA 2012'de tanıtılan bu yeni Plazma TV, 145 inç'lik bir boyuta sahip ve tam 8K çözünürlükte görüntüleri destekliyor.

Japonya'dan NHK adlı firma ile ortaklaşa olarak hazırlanan bu dev Plazma TV, Japonya'da 2020 yılında hayata geçirilmesi planlanan Super Hi Vision TV projesinin konsept ürünü olarak hazırlanmış.

Televizyonun dibine kadar girdiğinizde bile net görüntü verebildiğini ve günümüzün en kaliteli Full HD TV'lerinden 16 kat daha kaliteli görüntü imkanı tanıdığını da hatırlatalım ve haberimizi noktalayalım.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER