Üye Kayıt Üye Giriş

Seagate Windows 8'i Destekliyor


Seagate Windows 8'i Destekliyor


Seagate'in Backup Plus başta olmak üzere harici disk ailesi Windows 8'e destek veriyor. Bir çok teknoloji mağazasında bulunabilecek bu ürünler farklı renk ve yüksek depolama kapasitesi sunuyor.

Windows 8'in çıkması ile birlikte, kullanıcılar yükseltme işlemlerine başladı. Seagate, başta Backup Plus ailesi olmak üzere tüm harici hard disklerinin Windows 8 işletim sistemi ile uyumlu çalışabileceğini açıkladı. Windows 7, Windows Vista ve Windows XP ile kullanılan tüm diskler de Windows 8 ile uyumlu olarak çalışıyor.

Bazen gerekli dosyalar taşınma sırasında ortadan kaybolabiliyor. Seagate bu sorunlara karşı harici hard diskleri Backup Plus çözümünü sunuyor. Seagate Dashboard yazılımına sahip Backup Plus sabit diskleri dosya içeriklerinin korunma ve yedeklenmesini mümkün olabilecek en kolay haliyle gerçekleştirmeyi hedefliyor.

4 farklı renkte tasarlanan 2,5 inç’lik Seagate Backup Plus Portable ailesi (kırmızı, mavi, siyah ve gümüş rengi) Türkiye’de 500GB, 750GB ve 1 TB’lik kapasite seçenekleri bulunuyor. 3.5 inç’lik Backup Plus Desktop’lar ise 1 TB ila 4 TB

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER