Üye Kayıt Üye Giriş

Samsung'dan Bükülebilir Ekran Videosu


Samsung'dan Bükülebilir Ekran Videosu


Samsung'un bükülebilir ve transparan ekranlar üzerinde çalıştığı biliniyor. Firma bu teknoloji için yeni bir tanıtım videosu daha yayımladı.

Transparan ve bükülebilir ekranlar size de geleceğin teknolosi gibi geliyor mu? Eğer geliyorsa, Samsung'un bu konuda iş üzerinde olduğunu ve yolu yarıladığını söyleyebiliriz.

Samsung'un bu teknolojiyi süper ince tabletler, saatler, gözlükler, araba camları, ince monitörler ve daha birçok alanda kullanmak istediği de biliniyor.

Her ne kadar hala son kullanıcıya ulaşmasına oldukça uzun bir vakit var gbi görünse de, firma bu teknolojiyi tanıtmak için yeni videolar ve bilgiler yayımlamaya devam ediyor.

Videoyu izlediğimizde ise bazı rahatsız edici noktalar hemen göze çarpıyor. Örneğin videodaki insanların hepsinin sanki yapay zekaymışcasına davranıyor olmaları insana bir garip gelmiyor değil.

Yine de bu teknolojinin yapabileceklerini görmek adına oldukça faydalı bir video olduğunu söyleyelim ve sizleri bu yeni tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

İyi seyirler.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER