Üye Kayıt Üye Giriş

Transcend HUB3, iPad'e Hızlı Şarj Desteği Sunuyor


Transcend HUB3, iPad'e Hızlı Şarj Desteği Sunuyor


Bilgisayarınızdaki USB 3.0 Portlarının yetersizliğinden yakınıyorsanız Transcend HUB 3 tam size göre. Hem de ek özelliklerle beraber.

Özellikle Ultrabook ve notebook kullanıcılarının sıkça karşılaştığı az sayıda USB 3.0 portu problemine Transcend HUB3 adını verdiği yeni ürünü ile çözüm bulmuş gibi görünüyor.

Oldukça ufak bir yapıya sahip olan HUB3 tek bir USB 3.0 portuna 4 adet USB 3.0 cihaz bağlamanıza olanak sağlıyor.

Eğer cihazı kutusundan çıkan adaptör ile kullanırsanız 2A yüksek akım gücü sağlayan hızlı şarj portu ile iPad ve diğer mobil cihazlarınız kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Cihazın taşınabilir yapısı bu sayede size farklı cihazlarınız için farklı tipteki bir çok şarj aleti taşıma derdinden kurtarıyor.

Cihaz Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinin tümüyle çalışabiliyor ayrıca USB 2.0 ve USB 1.1’e geriye uyumlu olduğu için elinizde olan USB 3.0 harici cihazlarınızı da kullanmanıza olanak sağlıyor. Transcend’in HUB3 ürününün ülkemizde 35 Dolar gibi bir fiyattan piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER