Üye Kayıt Üye Giriş

Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi!


Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi!


Philips Hospitality TV’ler beş farklı seri ile otel sahipleri ve sağlık kuruluşlarının özel ihtiyaçlarına cevap veriyor.

TP Vision, çevre dostu LED arka plan ışığı ile donatılmış ince tasarımlı TV'lerden oluşan yeni Philips Hospitality TV'leri serisini kullanıcısına sunduğunu açıkladı.

Philips Hospitality TV'leri, beş farklı seriyle otel sahipleri ve sağlık kuruluşlarının özel ihtiyaçlarına hitap ediyor olacak. Bu serinin üç modeli; PrimeSuite, MediaSuite ve Signature, Smart TV özelliklerine de sahip olmalarıyla dikkat çekiyor.

Yeni Philips Hospitality TV'leri, günümüz otel tasarımlarına mükemmel derecede uyumlu. Yeni EasySuite+ serisi ile, Philips Hospitality TV'leri, sağlık kuruluşlarının da özel TV'lere yönelik artan talebini karşılıyor. Yeni ürünler, Avrupa'da 2012’nin 4. çeyreğinden itibaren satışta olacak.

Çerçevesiz tasarımları ile, Philips Signature Hospitality TV’ler, kapalı oldukları zaman bile şıklık ve zarafet yayıyorlar. Philips Signature TV' ler, üst düzey görüntü kalitesi, Ambilight ve 3D Özellikleri ile en talepkar otel müşterilerinin bile isteklerini karşılayacak düzeyde.

EasySuite+: Sağlık hizmetleri alanına son derece uygun

Philips EasySuite+ TV' leri, otellere uygun olmalarının yanında hastaneler ve bakım evleri için tasarlanmış özellikler sunuyor. EasySuite+ TV'leri çok geniş bir görüş açısına sahip ve yakındaki TV'lerde istenmeyen kanal değişimlerini önlemek adına tasarlanmış, temizlemesi kolay ve hijyenik bir uzaktan kumandayla birlikte geliyor. Ek olarak, Philips EasySuite+ TV' leri, hemşire çağırma sistemleri ile kolayca entegre edilebiliyor.

MediaSuite and PrimeSuite: Dijital içeriğin ihtişamlı dünyasına erişim

Philips MediaSuite ve PrimeSuite modelleri, tüm özelliklere sahip otel TV' ler ve online içeriğin ihtişamlı dünyasının uyumlu bir birleşimi. Tüm modeller, içinde Secure SimplyShare ile fotoğrafların, filmlerin ve müziğin TV' ye aktarılması, konuk ağırlamaya adanmış Smart TV özellikleri ve otel sahiplerinin kolaylıkla uygulama tekliflerini yönetebilmeleri için Appcontrol gibi Smart TV özellikleri ile geliyor. PrimeSuite modelleri Wi-Fi destekli iken, MediaSuite TV' lerinde dahili Wi-Fi mevcut. Tüm seriler, setüstü bir kutuya ihtiyaç duymadan, sorunsuz bağlantı için, entegre IPTV özelliğine sahip.

EasySuite: İnce ve güçlü

İnce tasarımlı ve yüksek performanslı Philips Easysuite bağımsız LED TV' leri, otel sahiplerinin; misafirlerine, seçilmiş dijital TV kanallarını mümkün olan en kolay şekilde sunmalarını sağlamak için, SmartInstall ve MyChoice gibi akıllı teknolojiler ile donatıldı.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER