Üye Kayıt Üye Giriş

Transcend'ten Ultrabook için Ultra İnce DVD Yazıcı


Transcend'ten Ultrabook için Ultra İnce DVD Yazıcı


Transcend, yeni nesil Ultrabook modelleri için hazırlanan Ultra ince taşınabilir CD/DVD sürücüsünü duyurdu.

Transcend, 8X hızında çalışan, Ultra ince taşınabilir CD/DVD yazıcısını duyurdu. 13,9mm yüksekliğinde ve Transcend’in en ince CD/DVD yazıcı özelliğine sahip ürün, günümüzün ultra-ince ve hafif taşınabilir bilgisayarları ya da Ultrabookları için ideal bir optik sürücü olma özelliği taşıyor.

Veri iletimi ve güç ihtiyacını tek bir USB kablo üzerinden sağlayan ürün, optik sürücü gerektiren oyun, kurulum ve yedekleme ihtiyaçlarınıza sizi yormadan cevap verecek şekilde tasarlanmış.

Ürün paketinde ayrıca tam özellikli CyberLink Power2Go yazılımı ve CyberLink's MediaShow yazılımının 30 günlük deneme sürümü bulunuyor. Bu kolay kullanımlı yazılımlar sayesinde kullanıcılar müzik, veri, video ve bootable CD ve DVD formatlı disklerin yanısıra kendi medya dosyalarını da kolay ve hızlı biçimde hazırlayabiliyorlar.

Transcend'in bu ultra taşınabilir CD/DVD yazıcısı, Windows 7,8 ile tam uyumlu ve Vista/XP, Mac OS gibi tüm diğer işletim sistemleri ile sorunsuz olarak çalışabiliyor. 8X DVD ve 24X CD yazma hızına sahip sürücü, çift katmanlı DVD medyalarına da sorunsuz olarak kayıt yapıyor.

2 yıl garanti ile satılacak ürün için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 59 Dolar + KDV.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER