Üye Kayıt Üye Giriş

Vaio Touch Ailesi Tanıtıldı


Vaio Touch Ailesi Tanıtıldı


Sony, IFA 2012'de görücüye çıkardığı yeni Sony VAIO Touch Ailesi'ni toplantısında tanıttı. Özel röportajda serinin popüler ürününü mercek altına aldık.

Sony, ilk kez tüketici elektroniği dünyasının Berlin'deki dev buluşması IFA 2012'de görücüye çıkardığı yeni Sony VAIO Touch Ailesi'ni, Sony Eurasia A.Ş. Pazarlama Direktörü Richard de Barbanson'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında tanıttı.

Sony Eurasia A.Ş. VAIO ve Mobil Sistemler Grup Ürün Müdürü Erdem Altay, ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajda hibrit Ultrabook modeli VAIO Duo 11'i konuştuk. Cihazın tavsiye edilen Türkiye fiyatının yaklaşık 3.500 TL olduğunuda ekleyelim.

Basın toplantısında açılış konuşması yapan Sony Eurasia A.Ş. Pazarlama Direktörü Richard de Barbanson: "İlk yola çıktığında sadece iki modelle, bilgisayar pazarına giren VAIO markası 2012 itibariyle farklı seviyelerdeki her bilgisayar kullanıcısına hitap edebilen 30 farklı modeli ile insanların hayatına tasarım, eğlence, performans ve mobilite getiriyor.

Windows 8 işletim sistemi ile dokunma fonksiyonunu kucaklıyor; en son yenilikçi donanım tasarımlarımız, ağ hizmetlerimiz ve cihazlar arası bağlanabilirlik özelliklerinin de yardımıyla, VAIO üzerinde eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Yeni VAIO Touch Ailesi'nde, aile bilgisayarlarından mobil üretkenliğe uzanan yelpazede herkes beklediği dokunmatik PC'sini bulacak." dedi.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER