Üye Kayıt Üye Giriş

Philips Smart TV’ye Tasarım Ödülü


Philips Smart TV’ye Tasarım Ödülü


TP Vision, Philips 47PFL6907 Smart LED TV ile en prestijli yenilikçi ürün tasarımı ödüllerinden biri olan “iF Ürün Tasarım Ödülü”nü kazandı.


TP Vision, Philips 47PFL6907 Smart LED TV ile 2013 iF Ürün Tasarım Ödülü’nü kazandı. iF Ürün Tasarım Ödülü, alanında en prestijli yenilikçi ürün tasarımı ödüllerinden biri olarak biliniyor.
 


Tasarım

Philips 47PFL6907’nin kendini duvar rengine uyarlayan ve ekrandaki görüntüye göre değişen Ambilight ile tamamlanan sade tasarımı oldukça başarılı. Ekran camının çerçevesindeki çok ince zımparalanmış alüminyum; alt kısmındaki zımparalanmış metal gibi detaylar ise Philips'in kendine özgü tasarımları. Açık krom rengi, çelik döner ayak TV’nin iç mimariye uygunluğunu pekiştiriyor.

Kolay kullanım ve performans

Geniş bir arayüz seçenek yelpazesi ve en son Smart TV teknolojileriyle donatılmış olan 47PFL6907, iyi bir eğlence deneyimi sunuyor. 119 cm (47 inç) ekranlı TV, Philips'in Android ve iOS mobil cihazlar için olan MyRemote App ile de uyumlu.

Kolay metin girişi, program kontrolü ve dokunmatik ekranlı mobil cihazlardan TV'ye resim, video veya müzik aktarma seçenekleri dikkat çeken diğer özellikler.


Wi-Fi Akıllı Ekran özelliği ise TV ve tabletler arasındaki ilişkiyi daha da genişletiyor ve zenginleştiriyor. Yüksek performanslı hareket ve resim zenginleştirmeleri, hem iki hem de üç boyutlu olarak harika görüntü kalitesi sağlıyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER