Üye Kayıt Üye Giriş

Samsung Geliştirme Kiti, CES 2013'te


Samsung Geliştirme Kiti, CES 2013'te


Samsung'un 2012 model akıllı televizyonlarında duyurduğu geliştirme kiti desteği, 2013 yılında anlam kazanıyor. Firma, ilk geliştirme kitini CES 2013'te tanıtacak.


Samsung'un, 2012 yılında tanıttığı akıllı televizyonlarındaki en önemli özelliklerden biri de, geliştirebilme imkanının bulunmasıydı. Bu geliştirme imkanı sayesinde, çift çekirdekli işlemci yerine, dört çekirdekli işlemcinin bulunduğu kiti takarak, cihazın performansını yükseltebiliyoruz.

Akıllı televizyonlar ile beraber dahili bir işletim sistemi ve pek çok uygulama çalıştırabilen cihazlarda, donanım gücü de önemli bir hale geldi. Böylece televizyonunuzun donanımı yetersiz kaldığında, geliştirme paketini ekleyerek, televizyonunuzu güçlendirebilirsiniz.

Samsung, ilk geliştirme kitini CES 2013'te tanıtacak. Grafik ünitesi ve güçlendirilen işlemciyle beraber cihaz ek güç artışı kazanacak. Tabi bu geliştirme kiti aktif edildikten sonra, yazılımsal güncellemelerin de olması bekleniyor.

Bu yazılım güncellemeleriyle beraber, ES8000 serisi üyelerinde sesli ve hareketli kontrol iyileştirmelerinin yapılması bekleniyor. Artan sistem gücüyle beraber, bu tip ek özellikleri çok daha hızlı ve kararlı çalışacak.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER