Üye Kayıt Üye Giriş

USB 3.0 İki Kat Hızlanıyor


USB 3.0 İki Kat Hızlanıyor


Çoğu bilgisayar için artık bir standart olan USB 3.0 arabirimi, hızını ikiye katlayarak, tekrar karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Bakalım hız ne kadar artıyor?
USB 3.0 Promoter Group'un yaptığı duyuruya göre, artık hayatlarımızın birer parçası haline gelmiş olan USB arayüzünü kullanmak çok daha hızlı hale dönüşecek.

Yaklaşık 5 sene önce sabit hızda yakaladığı çıkış mühim bir adım olarak görülmüşken, yeni gelen bilgiler durumun çok daha ileriye taşındığını gösteriyor.

 CES 2013 bünyesinde gelen açıklamaya göre, SuperSpeed adı ile tanımış olduğumuz USB 3.0 bağlantısının hızının iki kat daha artacağı belli oldu.

USB 3.0 Promoter Group, mevcut kablo ve girişlerin değişmeden, hızın 5Gbps'den 10Gbps'ye çıkacağını müjdelerken ikinci nesil USB 3.0 bağlantısı için kesin bir tarih vermekten kaçındı.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER