Üye Kayıt Üye Giriş

LG OLED TV Ön İnceleme


LG OLED TV Ön İnceleme


CES 2013'e OLED TV'ler damga vurdu dersek, yanlış olmaz. Pek çok firma gibi, elektronik devi LG de, CES 2013'te OLED TV'lerini sergiledi.


LCD, LED ve 3D derken televizyonlarda OLED ve 4K çözünürlük dönemi başlamış durumda. Sony ve Samsung ile beraber en önemli OLED üreticilerinden olan LG, CES 2013'te yeni televizyonlarını görücüye çıkardı.


2013 ikinci çeyrekte piyasayada olacak:

56 inç büyüklüğündeki OLED TV'lerini tanıtan LG, yeni ürünlerini ABD'de 12.000 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunacak. 2013'ün ikinci çeyreğinin başında yani Mart ayı gibi tüketicilerle buluşacak olan OLED TV'ler, ülkemizde ne zaman satışa sunulacak bilinmiyor.

Gerçek siyah rengine OLED ile kavuşuyoruz:

Gerçek siyah rengini verebilen OLED TV'ler, ayrıca çok hızlı hareket eden görselleri de başarılı bir şekilde gösterebiliyorlar. LCD televizyonlardaki hareketli nesnelerin arkasında oluşan gölgelenme efekti, OLED TV'lerde bulunmuyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER