Üye Kayıt Üye Giriş

Gmail’den Takvim Yenilikleri


Gmail’den Takvim Yenilikleri

Ücretsiz mail servisleri içerisinde oldukça popüler olan Gmail, Google’ın dinamolarından biri ve oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip. Her geçen gün yeni ve ilgi çekici özellikler bu servise eklenerek kullanıcılar tarafından popülaritesi arttırılmaya çalışılıyor. Takvim özelliği zaten var olan bir özellikti. Şimdi ise e-posta içindeki tarihleri takvime etkinlik olarak ekleme özelliğine de kavuşturuldu.

Hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan Gmail, zaman zaman yeni özelliklerle kabiliyetlerini artırıyor. Bunlardan biri de yeni açıklanan takvime ekleme özelliği.

gmail-den-takvim-yenilikleri-1

Kısa bir süre sonra kullanıma sunulması beklenen özellik yardımı ile Gmail kullanıcıları bir e-posta içindeki tarihi, Gmail takvimlerine etkinlik olarak kayıt edebilecekler.

Özellikle Gmail’i yoğun kullananların hoşuna gidecek bu özellik, e-posta üzerinden gelen davetleri, resmi bir formatta gelmese bile takvimlerineekleme imkanı sunuyor.

Yeni özelliğin ilk olarak önümüzdeki günlerde ABD’deki kullanıcılara sunulacağı açıklandı. Yeni özelliğin ilerleyen günlerde ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyor.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x