Üye Kayıt Üye Giriş

Hola Unblocker ile Yasaklı Site Kalmıyor


Hola Unblocker ile Yasaklı Site Kalmıyor

 

Internet kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından biri yasaklı site girişi varsa o sitelere girememek oluyor. Her ne kadar yasaklı site kavramı daha önceleri Yotube gibi bazı siteler için olsa da şu an pek yasaklı site kalmadı. Yine de bazı iş yerleri yada birden fazla kullanıcıya sahip bilgisayarlarda bu tarz engellemeler yapılabiliyor. Internet üzerindeki bazı sitelerde sadece belli ülkelere hizmet veriyor. Bulunduğunuz konumdan ve bilgisayardan sitelere giriş için VPN kurmak gibi çetrefilli işlemler yapmak durumunda kalabiliyorsunuz. Çözüm Hola Unblocker’da sanırım.

Hola Unblocker, Windows’ta ve Android’li cihazınızda kullanılabiliyor ve güvenlik kısıtlamalarını kolayca aşmanıza izin veriyor. Başlamak için hola.org sitesini ziyaret etmelisiniz. Android kullanıcıları uygulamayı indirmek durumundalar. Windows kullanıcıları için henüz Windows 8 desteği yok. Tüm sistemi kapsayan aracı indirip diğer Windows sürümleri için kullanabilirler. Hola^nın birçok web tarayıcısı için oldukça geniş bir yelpazede web tarayıcısı eklentisi bulunuyor.

Örneğin Facebook ve Twitter’ın engelli olduğu kurumsal ağda sosyal ağlara erişmeniz artık Hola ile mümkün oluyor. Site, başlangıçta kısıtlı sayıda kilitli web sitesine erişim sağlasa da tecrübeli kullanıcılar, ona daha fazla site ekleyebiliyorlar. Bunun için ayarlar bölümündeki “I’m smart” bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Gerekli kodu oluşturmak zannedildiği kadar zor değil.

Android kullanıcısı iseniz, kodları cebinizde oluşturmanıza gerek yok. Kodu bilgisayarınızda oluşturup paylaşma bağlantısını cebinize göndermeniz yeterli. Ancak Android’de çeşitli web sitelerine girebilmek için konum hizmetlerini kapatmanız gerekeceğini unutmayın.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER