Üye Kayıt Üye Giriş

Hesap Silmenin Kolay Yolu : Justdelete.me


Hesap Silmenin Kolay Yolu : Justdelete.me

 

Hesap Silmenin Kolay Yolu : Justdelete.me

İnternet üzerinde bir süre sonra o kadar çok yere üye olduğumuzu görürüz ki kendimiz bile bu duruma şaşırırız. Bir süre sonra güvenlik, uygulamadan gelen maillerden kurtulmak için dahi hesapları kapatmaihtiyacı doğabilir. Ama hesapları silmek üye olmak kadar kolay gerçekleşmeyebilir. İşte size yardımcı : Justdelete.me. Kullanıcılarına birçok popüler sitedeki hesaplarını silme şansı veriyor.

Sitede hesap açan kullanıcılar, isimlerinin geçtiği URL adreslerini girerek, bu sitelerdeki kayıtlarının silinmesini sağlayabiliyorlar. Ancak Justdelete.me, her hesabı silemiyor. Siteleri, kolay, zor veya imkansız olarak kategorilendirmiş. Örneğin, Facebook, Foursquare, Dropbox ve Feedly gibi sitelerdeki hesaplarınız kolayca silinebiliyor. Dolayısıyla, Facebok’ta veya Foursquare’deki hesabınızı silmek için onlarca menü, seçenek ve emin misiniz sorgusu arasında boğuşmanıza gerek kalmıyor.

Bazı siteler ise, kullanıcının hesabının silinmesinde zorluk çıkarabiliyor. Bu siteler, zor kategorisinde listeleniyor ve garanti verilemiyor. Örneğin Amazon.com zor kategorisinde yer alıyor. IMDB.com ve Paypal.com kolay kategorisinde yer alırken, Pınterest ve Netflixhesaplarını silmek ise mümkün olmuyor.

İnternetteki izlerini silmek ve isminin her yerde görünmesini isteyenler için kullanışlı bir web servisi olarak birgün ihtiyacınız olabilir.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x