Üye Kayıt Üye Giriş

WordPress için jquery uygulamaları


WordPress için jquery uygulamaları

 

WordPress için artık birçok uygulama bulunmakta. WordPress ile hazırladığınız web sitenizi artık istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Temalar ve eklentiler ile renklendirebilirsiniz. Aşağıda wordpress için hazırlanan uygulamalardan sadece jquery kütüphanesi kullanılarak yapılanlar bulunmakta. Aşağıdaki uygulamaları kullanabilir veya sizde farklı jquery wordpress eklentileri yaratabilirsiniz.  İşte worddpress için hazırlanan jquery uygulamaları :

fancybox for wordpress demo

wordpress-icin-jquery-uygulamalari-1

Fancybox, tooltip şeklindeki bir resim görüntüleme aracıdır. WordPress ile uyumludur.uploadözelliği sayesinde resimleri sorusuzca yükleyebilirsiniz. Web sayfanızdaki belirttiğiniz resimleri veya tümünü bu uygulamaya tıklandığında büyük olarak görülmesini sağlar.

simplemodal contact form (smcf) demo

wordpress-icin-jquery-uygulamalari-2

WordPress için hazırlanan bu jquery uygulaması ise ziyaretçileriniz için hazırlanan bir iletişim formudur. İletişi formunu ziyaretçileriniz tıkladığında tooltip şeklinde yeni bir pencere açılarak yeni sayfa yüklemeden ziyaretçilerinze zaman kazandırır.  Hoş tasarımlı ajax ile hazırlanmış bir wordpress eklentisidir.

tweet blender

wordpress-icin-jquery-uygulamalari-3

Tweet blender ile web sitenize twitter’ı ekleyebilirsiniz. Bu twitter widget’ı, twitter hesabınızdaki tüm olayları anlık olarak web sayfanıza taşır.  Tüm tweet‘leri anlık olarak yayınlayabilirsiniz.  Wordpress ile sorunsuz çalışan bir eklenti

polaroid gallery

wordpress-icin-jquery-uygulamalari-4

Poloroid gallery ile web sitenizde diğerlerinden farklı olarak hazırlanan bir galeri uygulaması yayınlayabilirsiniz. WordPress‘e entegre edilmiş bu uygulama ile yayınlayacağınız fotoğrafları poloroid şekilde gösterebilir, ziyaretçilerinizin büyük halini görmek istemesi halinde tooltip şeklinde açılan bir galeri uygulaması yayınlayabilirsiniz. Ayrıca galerinizi wordpress’te normal yazı girer gibi girebilir, resimleri kolayca web sitenize yükleyebilirsiniz.

jquery colorbox demo

wordpress-icin-jquery-uygulamalari-5

Colorbox, wordpress için hazırlanan çok amaçlı bir resim görüntüleme aracıdır. Jquery ile yapılan bu araç ile resim galerisi oluşturabilir, tek resimlerini için tooltip konumunda büyük hallerini gösterebilir veya slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.  Kolay kullanımlu bu wordpress eklentisi web sayfanızda sorun çıkarmadan çalışıyor.

 

 

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER