Üye Kayıt Üye Giriş

Alternatif bir slide uygulaması: Slidedeck


Alternatif bir slide uygulaması: Slidedeck


 

Slidedeck, birçok projede alternatif olarak kullanılabilecek ve içeriğindeki sayfalarda farklı ögeleri kullanmanıza imkantanıyan muhteşem bir slider uygulamasıdır. Tamamen dinamik içeriğe sahip olan slidedeck‘i tüm sayfalarınızda farklı görevlerde kullanabilirsiniz.

alternatif-bir-slide-uygulamasi-slidedeck-2

Gpl lisanslı bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi pro versiyon’unu da belirli bir ücret ile satın alabilirsiniz. Ayrıca eğer wordpress’i kullanıyorsanız wordpress sürümünü inceleyebilir ve herhangi bir satır kod bile yazmadan bu muhteşem uygulamayı siz de kullanabilirsiniz.

alternatif-bir-slide-uygulamasi-slidedeck-3

Farklı tasarımı ve geçif efekti ile dikkan çeken slidedeck‘i bugüne kadar birçok web sitesi farklı biçimlerde kullanmış. Anasayfada manşet olarak, tüm uygulamayı bir web site haline dönültürerek, içeriğinde üyelik formları bulunan bir sistem olarak, referans veya portfilo olarak kullanılabilen slidedeck kolay kullanımlı bir jquery uygulamasıdır.

alternatif-bir-slide-uygulamasi-slidedeck-4

Slidedeck‘te otomatik oynatma, slide mod, slide kontrolü gibi muhteşem özelliklerin yanında seo optimazsonuna dahil olması ve iphone gibi dokunmatik ekranlı telefonlartarafından da desteklenmektedir.

alternatif-bir-slide-uygulamasi-slidedeck-5

Slidedeck’in demo sayfalarına buradan bakabilir, kullananweb sitelerini buradan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak dağıtılan ve gpl lisansına sahip olan jquery uygulamasını buradan wordpress uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER