Üye Kayıt Üye Giriş

Windows 8 Başlangıç Ekranını Değiştirin


Windows 8 Başlangıç Ekranını Değiştirin

 

Windows 8′in çıkış öncesi sürümünü kullanıyorsanız, başlangıç ekranıyla ilgili özelleştirmeler yapmak için ihtiyaç duyduğunuz ücretsiz uygulama burada.

Windows 8’in en önemli yeniliklerinden biri de başlangıç ekranında yer alıyor. Yeni arayüz ve canlı olarak güncellenen bölümlerin bulunduğu ekranın arkaplan görseli için çeşitli seçenekler bulunuyor. Ancak başlangıç ekranı için kişisel bir arkaplan görseli yüklemek, varsayılan ayarlarla mümkün olmuyor.

ModernBack changer adlı ücretsiz yazılım ise, Windows 8 kullanıcılarınakendi diledikleri görseli başlangıç ekranının arka planı olarak belirleme olanağı tanıyor. İki ana sekmesi bulunan uygulamada, ilk sekmeden arka planı önceden tanımlı seçenekler arasından belirlemek veya kendi görselinizi yüklemek mümkün olurken, ikinci sekmede ise başlangıç ekranı için renk düzeni değiştirilebiliyor.

Windows 8’in tam sürümü yayınlandığında varsayılan olarak bulunması gereken özelliklerden biri olan kişisel arkaplan görseli yükleme olanağınıkullanıcılara sunan ModernBack changer, işletim sisteminin başlangıç ayarlarını değiştirdiği için kayıt defteri ayarlarına da müdahalede bulunuyor.

:: ModernBack Changer uygulamasını ücretsiz indirin.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER