Üye Kayıt Üye Giriş

Windows İçin Sağ Tuş Menüsü Geliştirme Aracı


Windows İçin Sağ Tuş Menüsü Geliştirme Aracı


Windows‘ta dosyalarınıza sağ tıkladığınızda onlarla etkileşimde bulunmanızı sağlayan güçlü seçenekler karşınıza geliyor. Ama sağ tuş menünüzü daha da güçlendirmek isterseniz, ona bir dizi yeni seçenek ekleyecek olan Right-Click Enhancer‘ı denemelisiniz.

Uygulamanın ücretsiz sürümü, “Klasöre taşı” veya “Klasöre kopyala” gibi seçenekler sayesinde iki konum arasında dolaşmanıza gerek kalmadan dosyaları direkt olarak taşımanıza/kopyalamanıza izin veriyor. İsterseniz ilgili seçeneği etkinleştirerek, klasörlere sağ tıklayıp yönetici izinlerine sahip bir komut satırı çalıştırmanız da mümkün.

Not: Right-Click Enhancer’ın ücretsiz sürümünü yüklerken işe yaramayan ek yazılım tekliflerini kabul etmemeye dikkat edin. Uygulamanın taşınabilir sürümünde bu teklifler bulunmuyor.

Uygulamanın ücretli profesyonel sürümü (10 dolar, ücretsiz olarak denenebiliyor) ise sağ tuş menüsüne alt klasörler ekleme, istenmeyen girdileri silebilme, belirli uygulamalar ve konumlar için kısayollar oluşturabilme gibi özelliklere sahip.

İndirin: Right-Click Enhancer

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x