Üye Kayıt Üye Giriş

Web Tasarım Aracı Ücretsiz Tanışma Fırsatına Ne Dersiniz?


Web Tasarım Aracı Ücretsiz Tanışma Fırsatına Ne Dersiniz?


Web Tasarım Aracı Ücretsiz Tanışma Fırsatına Ne Dersiniz?

Birçok farklı web tasarımı firmasının faaliyet göstermekte olduğu bilişim ve sanal reklamcılık sektöründe, doğru firmayı seçmek ve ihtiyaçlarımıza uygun bir web sitesine sahip olmak gün geçtikçe daha da zor bir hal almaktadır. Her gün, sektörde faaliyet göstermekte olan şahıs ve firmaların sayısı artmasına karşın, istenilen düzeyde kaliteli web sitesi tasarımı sunmakta olan firma sayısı da azalmaktadır. Özellikle deneyimsiz kişiler tarafından sunulmakta olan web sitesi tasarımı hizmetleri isteklerimiz ve beklentilerimizin gerçekleştirilememesi nedeni ile vakit ve nakit kaybından öteye geçememektedir ne yazık ki. İşte bu noktada devreye Netbim tarafından sunulmakta olan hazır
web tasarım aracı girmektedir.

Web tasarım aracı nedir?

Kurumsal ve sektörel web sitesi tasarımı yaptırmak, tamamen size özel bir şablon olması ve çeşitli fonksiyonel özellikler tanımlanabilmesi adına oldukça verimli bir çalışma olmakla birlikte, maliyetli bir işlemdir. Küçük ölçekli ve orta ölçekli işletmeler için hazırlanmakta olan web tasarım aracı hizmeti, sizlere pratik ve hesaplı bir şekilde kendi firma sayfalarınıza sahip olma olanağı tanımaktadır. Web tasarım aracında temel amaç sizlere görsel bir şekilde, herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız olmadan kendi firmanız için sektörel web sitesi oluşturabilmenize olanak tanımaktır.

Web tasarım aracı nasıl çalışır?

Web tasarım aracı, yalnızca bir “
hazır web sitesi” şablonu değildir. Yani mevcut bir şablonda sadece firma ismi kısmının değiştirilerek sizin kullanımınıza açılmasından ibaret bir servisten çok daha fazlasıdır. Hazır web sitesi paketinin çalışma sürecinde öncelikle sektörünüzü tercih ederek, sisteme önceden tanımlanmış ve sektörünüzün gereksinimleri göz önünde tutularak hazırlanmış ortalama şablonlardan birisi ile karşı karşıya kalırsınız. Akabinde ihtiyaçlarınıza göre iç düzenlemelerinizi yaparak sitenizi yayına sokabilirsiniz.

Web tasarım aracı tamamen görsel tasarıma dayalıdır. Yani herhangi bir kodlama bilginiz olmadan, yalnızca sürükle bırak yöntemi ile web sitesi tasarımınızı tamamlamanıza olanak tanımakla birlikte, dilediğiniz takdirde istediğiniz modüllerin entegrasyonları için de uygun bir alt yapıya sahiptir. Netbim’in
Hazır site

paketi adı altında sunmakta olduğu bu özel hizmette, paketiniz aktifleştirildiği andan itibaren, bilgilerinizi tek tıklama ile değiştirebilir, sürükle bırak yöntemi ile istediğiniz özellikleri sayfanıza ekleyebilir, içeriklerinizi tıkla değiştir sistemi ile wordde yazı yazarcasına güncelleyebilir, otomatik facebook sistemi ile sayfanızı profilinize sayfa olarak oluşturabilir, sosyal paylaşım butonlarını tek tıklama ile sitenize yerleştirerek, daha aktif bir kullanıcı deneyimini hedefleyebilir, e-ticaret modülü ve form bileşeni gibi olmazsa olmaz özellikler ile ürün ve hizmetlerinizi sunabilir, ziyaretçilerinizin fikirlerini alabilirsiniz.  Ayrıca hazır site sistemimizin demosunu ücretsiz hazır site paketi demosu seçeneğimiz ile test edebilir ve sistemi satın almadan önce sistem hakkında bilgi ve deneyim sahibi olabilirsiniz.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x