Üye Kayıt Üye Giriş

Office 2013 İçin Karşılaştırma


Office 2013 İçin Karşılaştırma

Microsoft Office programları tüm bilgisayar kullanıcılarının vazgeçilmezi olan programı sayılabilir. Yazı yazma, hesap yapma, sunum hazırlama gibi temel kullanıcı ihtiyaçlarının yanında farklı kullanıcı ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek Access, Publisher gibi uygulamalara da Microsoft Office paketleri içerisinde görebiliyoruz. Microsoft’un son ofis sürümü olan Microsoft Office 2013 için güzel bir kıyaslama tablosu hazırlanmış.

office-2013-icin-karsilastirma-1


Office paketleri temel ihtiyaçların yanında bazı ekleri de kullanıcılarına sürüyor. Bazı kullanıcılar için bu iyi olsa da bazı kullanıcıların kafasını karıştıran seçenekler de paketlerin içerisinde yer alabiliyor. Her kullanıcının farklı ihtiyaçları olduğunu düşündüğümüzde bu kullanıcıların farklı uygulamalar kullanacağını öngörmek mümkün. Tüm kullanıcılara ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde Office uygulamalarını sağlamak için çeşitli paketler ya da lisanslama seçenekleri mevcut.

Office tarafında özellikle çok fazla versiyon bulunması nedeniyle uygulamaların nasıl doğru lisanslandığını ve bunlara nasıl sahip olunabildiğini tabloda oldukça güzel şekilde gösterilmiş. Microsoft Office ürünlerine, ister kutu olarak, ister toplu lisanslama ile istenirse de artık abonelik ile sahip olunabiliyor.

Tabloda yer alan fiyatlar yaklaşık fiyatlardır.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x