Üye Kayıt Üye Giriş

Antivirüs devinden Facebook aracı!


Antivirüs devinden Facebook aracı!Facebook fotoğraflarınızı merakla gözlerden korumak isteyenlere çözüm antivirüs devinden geldi!

Tatil fotoğraflarını, kedi resimlerini ve çocuklarınızın marifetlerini, güllü dallı resimlerin üzerine yazılmış şiir ve özlü sözleri arkadaşlarınızla Facebook üzerinden paylaşmak son derece pratik ve kolay. Ancak bufotoğraflar, özellikle de kişisel olanlar Facebook üzerinde kötü niyetli kimselerin de kullanımına ve indirmesine açık. Bilgisayarınızı virüs ve internet saldırılarına karşı koruyan McAfee şimdi sosyal ağlarda da korunmanız için yeni birFacebook uygulaması geliştirdiğini duyurdu.

McAfee tarafından geliştirilen
Social Protection (Sosyal Koruma)uygulaması kullanıcılara Facebook üzerinden hangi arkadaşlarının resimleri görmesine izin verdiğini belirleme imkanı veriyor. Albüm tabanlı olarak belirleme yapabiliyor, tatil fotoğraflarınızı yakın arkadaşlarınıza gösterirken ofiste çok çalışmakta olduğunuzu gösteren fotoğrafları sadece patrona açabiliyorsunuz. Bunun dışındaki Facebook kullanıcılar sadece mozaiklenmiş bir fotoğraf görmekle yetiniyorlar.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x