Üye Kayıt Üye Giriş

Fotoğraflarınızı Web’de pics.io ile Düzenleyin


Fotoğraflarınızı Web’de pics.io ile Düzenleyin


Ukraynalı Top Tech Photo şirketi Pics.io Edit adlı yeni bir web tabanlı hizmeti duyurdu. Çevrimiçi uygulama, temel bir fotoğraf düzenleme aracını kullanıcılara sunuyor.

Web tabanlı hizmetler her geçen gün artıyor. Online fotroğraf düzenleme servisi Pics.io‘nun yapımcısı Ukrayna merkezli Top Tech Photo şirketi yeni bir hizmeti kullanıma sundu. Web tabanlı fotoğraf düzenlemenin temel bir sürümü olan servis Pics.io Edit olarak adlandırılıyor.


fotograflarinizi-web


Temel araçlar yer alıyor


edit.pics.io sayfasında kullanıcılar basit ve yalın bir arayüz kullanıcıları karşılıyor. Örnek bir fotoğrafın uygulama alanında olduğu site arayüzünde, desteklenen dosya türlerinın belirtildiği bir mesaj kutusu dikkat çekiyor.

JPEG, PNG ve BMP dosyaların desteklendiği online fotoğraf düzenleyicide temel araçların hepsi bulunuyor. Parlaklık, kesklinlik, sıcaklık gibi ayarların yanısıra siyah beyaz çalışma ve sepia tonları uygulama gibi seçenekler de mevcut.

42 megapiksele kadar destek

Pics.io edit hakkında konuşan şirket yetkilisi, amaçlarının en az masaüstü bir editör kadar yetenekli online bir fotoğraf düzenleme programı yapmak olduklarını belirtti. Online editörün temel birçok aracı sunduğunu yineleyen yetkili 42 megapiksele ve 32 bit renk derinliğine sahip fotoğraflar üzerinde çalışılabileceğini söyledi.

Ders Sahibi;

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x