Üye Kayıt Üye Giriş

Google+'a Canlı Video Sohbet Geldi


Google+'a Canlı Video Sohbet Geldi


Google'ın sosyal platformu Google+, canlı video üzerinden pek çok kişinin aynı anda videoya dahil olarak sohbet edebilmelerini sağlıyordu. Artık bu uygulama tüm dünyada kullanılabilecek.

Düşünün ki internette yayınlanan bir etkinlik var ve bu etkinliği bilgisayarları başından izleyenler sohbete konuk oluyorlar. Nasıl mı? İşte Google+ canlı video sohbet ile yukarıda bahsettiğim durum tüm dünyada kullanılmaya başlandı.

 

 

Google'ın hazırladığı tanıtım videosunda da görüldüğü gibi bir konser veriliyor, siz bu konseri takip edebiliyorsunuz ve takip edenleri görebiliyorsunuz. Onlar da sizi görebiliyor. Artık dans mı edersiniz ne yaparsınız orası size kalmış.

Google+ canlı video sohbetin öne çıkan bazı özelliklerini sıralamak gerekirse;

Canlı videoyla sohbet uygulamasına izin ver butonuna tıklayarak Canlı Videoyla Sohbeti, Google+ akışınızdan, YouTube kanalınızdan ya da web siteniz üzerinden tüm dünyaya yayınlayabilirsiniz.
Yayınınız sırasında kaç kişinin sizi canlı izlediğini görebilirsiniz.
Canlı yayından çıktıktan sonra videonuz hem sizin YouTube kanalınızda, hem de Google+ akışınızda paylaşılacaktır. Böylelikle yayından sonra da videonuz hakkında fikir alışverişinde bulunabilir, gerektiğinde tekrar paylaşabilirsiniz.

Google, Google+ Canlı Video Sohbet uygulamasını nasıl başlatacağınız konusunda bir de yardımcı video hazırladı. O videoyu da aşağıya ekliyoruz. İyi seyirler.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER