Üye Kayıt Üye Giriş

Google, Meebo'nun Peşinde


Google, Meebo'nun Peşinde


ABD'den gelen son bilgilere göre internet devi Google, Meebo'yu satın almayı hedefliyor. Şimdilik Google'ın Meebo ile ne yapmak istediği bilinmiyor.


Hatırlanacağı üzere son dönemde Facebook, yeni satın aldığı şirketler ile elini güçlendirmeye devam ediyor. Facebook'un sosyal medyadaki rakiplerinden olan Google da önemli bi adım atmaya hazırlanıyor.

ABD'den sızan son bilgilere Google, Meebo'yu 100 milyon dolara satın almaya hazırlanıyor. 2005 yılında kurulan Meebo'nun CEO'su Seth Sternberg konuy ilgili açıklama yapmaktan çekindi.

Hatırlanacağı üzere Meebo ilk olarak tarayıcı üzerinden anlık mesajlaşma servisi olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Meebo, kullanıcıların ilgi alanlarına uygun bilgileri karşısına anlık çıkarmayı hedefleyen bir sisteme sahip.

Bakalım Google, bu satın alma işlemini gerçekleştirirse Meebo'yu hangi servisi için ve hangi amacıyla kullanacak. Meebo'nun sosyal yetekenlei akla gelince ister istemez Google'ın Google+'a bir yenilik getireceğini düşündük.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER