Üye Kayıt Üye Giriş

Reddit'ten Büyük Jest


Reddit'ten Büyük Jest


Reddit kullanıcıları, 47 yaşındaki hastaya büyük bir jest yaptılar. Ciddi bir karaciğer hastalığı bulunan down sendromlu hasta, en mutlu günlerini geçiriyor.

Geçtiğimiz gün yaşanan bir olay, bir kez daha internetin bir insanın hayatını nasıl değiştirebileceğini ortaya koydu. Bu sefer hayatı değişen kişi ise zor günler geçiren 47 yaşındaki down sendromlu ve karaciğer hastası olan Scott Widak isimli birisi oldu.

85 yaşındaki annesiyle yaşayan Widak, hastaneden çıktıktan sonra yeğeni Sean O'Connor tarafından içinde bulunduğu durum internete taşındı ve şimdi eskisine göre çok daha mutlu. Reddit adlı sosyal ağa amcasının içinde bulunduğu durumu ve amcasının en sevdiği şeyin posta açmak ve şarkıcı Johnny Cash olduğunu yazan O'Connor, beklenmedik bir karşılık buldu.

3 saat içerisinde 1.300'e yakın yorum alan başlık altında amcasının evinin adresini yayınlayan O'Connor, sonraki günlerde dayısına gelecek yüzlerce postayı tahmin edememiştir. ABD, İsveç, Finlandiya, Avustralya, Japonya, İngiltere ve Mexico'dan yüzlerce internet kullanıcısının çeşitli çizimler, DVD'ler ve diğer kişisel eşyalar gönderdiği Widak, hayatının en mutlu günlerini yaşıyor.

Sony Music Entertainment'ın da 15 adet Johnny Cash CD ve DVD'si gönderdiği Widak'ın yeğeni, "Gelen bütün postalar son derece düşünceli ve positif bir şekilde yazılmıştı. Ailem ve ben bu kadar çok tanımadığımız kişinin böyle büyük bir nezaket için bir araya gelmiş olması karşılığında şaşkınlık içerisinde kaldık." açıklamasını yaptı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER