Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook'taki Değeriniz Ne Kadar?


Facebook'taki Değeriniz Ne Kadar?


Facebook'un yakında gerçekleşecek olan halka arzı sonrasında yeni değerinin belli olacağı biliniyor. Peki sizin Facebook için değeriniz kaç dolara tekabül ediyor?


Facebook'un bu kadar değerli olmasındaki en önemli sebeplerden birisi bilindiği üzere kullanıcı sayısı. Peki değeri milyar dolarlarla ifade edilen Facebook'ta, sizin Facebook için değeriniz ne kadar olduğunu düşündünüz mü?Online gizlilik firması Abine tarafından hazırlanan Val-You quiz, birkaç basit soru ile sizin, Facebook için kaç dolara tekabül ettiğinizi buluyor. Nerede yaşadığınız ya da ne sıklıkla ileti gönderdiğinizin sorulduğu testte Facebook'ta ne kadar çok bilgi paylaştığınız belirlenmeye çalışılıyor.

Abine pazarlama departmanından Kristina Kennedy, Kuzey Amerika'da yaşayanların diğer ülkelere göre Facebook değerinin çok daha değerli olduğunu, çünkü Facebook gelirlerinin ciddi bir kısmı Kuzey Amerika tabanlı şirketlerden elde ediyor. Siz de değerinizi öğrenmek istiyorsanız Val-You quiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x