Üye Kayıt Üye Giriş

Turkcell Superonline'dan Kotasız Fiber


Turkcell Superonline'dan Kotasız Fiber


Turkcell Superonline, sabit internet kullanıcılarına daha fazla paket seçeneği sunarak daha fazla kitleye "kotasız" ulaşmayı hedefliyor.


Turkcell Superonline, "Benim Fiber İnternetim, Benim Seçimim" konsepti ile kullanıcılarına yeni seçenekler sunuyor. Turkcell Superonline müşterileri, şirketin sunduğu yeni paketler sayesinde kullanım alışkanlıklarına göre farklı seçenekler arasından ihtiyaçlarına uygun internet paketini satın alabilecekler. Kullanım kontrolünü müşterilerine bıraktığını belirten Turkcell Superonline, belirsiz kota aşım ücretini sorun olmaktan çıkarma yönünde yeni ürünleriyle adım attı.
 


Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, yeni kampanya ve paketleriyle ilgili olarak şunları söyledi: "Biz bu kampanyaları, 8 ilde yerinde yaptığımız odak görüşmelerde yüzlerce kullanıcıyı yaklaşık 120 saat dinleyerek, onların isteklerine kulak vererek oluşturduk. Bugün yine Türkiye'de ilk kez "Benim Fiber İnternetim, Benim Seçimim" çatısı altında sunduğumuz kampanyalarla bir kez daha oyunun kurallarını değiştiriyor ve hem fatura hem de kullanım kontrolünü abonelerimize bırakıyoruz."

Şirketin duyurduğu yeni kampanyalardan Fiber Hıza Devam paketini seçen kullanıcılar artık hız alanını aşsalar bile hızları 1 Mbps'e düşmeyecek. Seçtikleri paketin hız alanını aşan kullanıcılar otomatik olarak bir üst hız alanlı pakete geçerek aynı hızda internetin keyfini yaşamaya devam edecekler.

Esnek Kotalı


Turkcell Superonline "Esnek kotalı" internet seçenekleri ile de internet kullanıcılarının kota aşımı endişelerine son veriyor. Ne ödeyeceğini bilmek isteyen, fatura süprizlerini ve belirsiz kota aşımlarını sevmeyenler için hazırlanan "Esnek Kotalı İnternet" seçeneğinde ev numarasını da Turkcell Superonline'a taşıyanlar 20 Mbps hızında 4 GB kotalı fiber interneti 24 TL'ye alabilecekler.
 


Kotalarını aşmaları durumunda ise o ay için limitsiz pakete geçerek fiber interneti doya doya kullanmaya devam edecekler. Böylece kotalı da olsa, fiber internet kullanıcıları, kota aşımı yapmaktan korkmadan, diledikleri kadar internet kullanabilecekler. Bu paketi alan kullanıcılar, kotalarını ne kadar aşarlarsa aşsınlar en fazla 49 TL ödeyeceklerini bilecekler.

Kotasını Aşmayan İnternet

İnternet kullanımını kontrol altında tutmak isteyen kullanıcılar için sunulan kotası dolduğunda duran internet ise, özellikle çocuğunun internet başında uzun zaman geçirmesini istemeyen ailelerin tercihi. 20 Mbps hızında fiber internet ile 4 GB ya da 8 GB kota seçeneklerinden kendine uygun olanı alan kullanıcılar, kotaları dolduğunda ek kota satın alana kadar internet hizmetini durdurabiliyor.

Kampanyada, ev numarasını da Turkcell Superonline'a taşıyanlar 20 Mbps ve 4 GB kotalı fiber interneti sadece 29 TL'ye, 20 Mbps ve 8 GB kotalı fiber interneti ise 34 TL'ye alabilecekler. Ayrıca diledikleri zaman, ihtiyaçları kadar, 1 GB ve 4 GB "Joker Kota" paketlerini satın alarak internet kullanmaya devam edebilecekler.

Fiber internet kampanyalarında, sabit numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlar internet paketlerinden ve yüzde 40'a varan indirimli telefon hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Bu hizmette Turkcell Superonline'lılar kendi aralarında ücretsiz konuşabiliyorlar

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x