Üye Kayıt Üye Giriş

Angry Birds'ün Yeni Oyunu Çıktı


Angry Birds'ün Yeni Oyunu Çıktı


Dünyaca ünlü oyun Angry Birds'ün bu sabah itibariyle yeni versiyonu tanıtıldı. Peki yeni oyunun ismi ve konusu ne? Detaylar ve yayınlanan ilk video haberimizde.


Son dönemin popüler yapımlarından birisi de kuşkusuz Angry Birds. Türkçe ismiyle Kızgın Kuşlar olarak bilinen oyunda birbirinden farklı özelliklere sahip kuşlar ile domuzcukları vurmaya çalışıyorsunuz. Oldukça basit bir mantık çerçevesinde işleyen yapım, gerek görselliği gerekse kullanıcı dostu yapısıyla milyonlarca kişiye ulaşmayı başardı.

Yapımcı Rovio'nun gözde keşiflerinden olan Angry Birds, yayınladığı aşağıdaki video ile bu sabah itibariyle yeni sürümü görücüye çıkardı. Son olarak Heikki'yi tanıtan yetkililer bu sefer de sosyal ağ Facebook'a yöneldi.

 Angry Birds Friends adıyla duyurulan yeni oyun, Facebook arkadaşlarınızı haftalık olarak düelloya davet ediyor. Böylece istediğiniz kişiyle belirlenen bölüm üzerinde yarışabiliyorsunuz. Sadece sosyal ağ Facebook kullanıcılarının oynayabildiği Friends sürümü için ilgili resmi uygulamaya erişim izni vermeniz gerekiyor.

Rovio Farklı Alanlara Yönelmenin Peşinde

Oyunun yapımcı firması Rovio işleri büyüterek daha fazla alana yayılmanın peşinde. Öyle ki, yaptığı son satın alma ile Angry Birds'den farklı bir oyun çıkarma hazırlığında olan firma kuşlarla gelen benzeri bir popülerliği arzuluyor.
 


Öte yandan 1 milyar gibi oldukça yüksek bir indirilme oranına sahip olan Space ile rüzgarı daha fazla hisseden şirket, diğer alanlara da yönelerek ivmesini kaybetmemek istiyor. Bu yüzden kimi güncelleme ve yeni sürümleri duyuran firmanın kritik ve bir o kadar büyük gelecek planlarının olduğu aşikar.

Bakalım Rovio Angry Birds ile anılmaya devam mı edecek yoksa daha fazla ürün yelpazesi mi sunacak hep birlikte göreceğiz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x