Üye Kayıt Üye Giriş

Google, 610 Bin Adsense Hesabını Kapadı


Google, 610 Bin Adsense Hesabını Kapadı


Google, reklam verenleri yanıltan sitelerle mücadeleye devam ediyor. Firma, kaç siteyi ve reklamı engellediğini açıkladı. İşte o sayılar.


Ülkemiz de dâhil olmak üzere, internet reklamcılığında aslan payını alan Google, bu alanda reklam verenlere ve site sahiplerine kötü deneyimler yaşatmamak için farklı önlemler almanın peşinde.

Firma, bir yandan Google Adwords ürünü ile reklam veren firmaların doğru hedef kitlesine ulaşmasını sağlamaya çalışırken, bir yandan da Google Adsense hizmeti ile site sahiplerinin de gelir elde etmesi için en doğru platformu oluşturmaya çalışıyor.

Üçkağıtçılardan zeki olmaya çalışıyor

Milyonlarca reklam veren ve milyonlarca web sitesinin dâhil olduğu bu devasa yapıyı en iyi şekilde yönetmek isteyen Google, zeki üçkâğıtçılardan korunmak için en zeki mühendisleri istihdam etmeye ve bu işi akıllı algoritmalarla çözmeye devam ediyor.
 


Yapılan çalışmaların sonucunda ortaya çıkan veriler ise endişe verici.

Ne yapmak gerekiyor?

Siz de bir reklamveren veya geçimini Google Adsense üzerinden sağlayan biriyseniz, ya da dünyanın en ballı işlerinden biri olan bu iki grup arasındaki bağları sağlayan bir ajans çalışanıysanız burada yazılanlara dikkat etmeniz gerekiyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER

x